SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ: E-mail: monika@luck.com.pl | Tel. 534 444 848

Cenisz sobie ciszę, komfort i luksus?

Szukasz wyjątkowego mieszkania podkreślającego Twoją oryginalność?

Jeśli tak, to jest propozycja właśnie dla Ciebie.

Skontaktuj się ze mną:

  • +48 534 444 848
  • monika@luck.com.pl

Inwestycja w której znajduje się apartament to nowoczesny budynek wielorodzinny, zlokalizowany w jednej z niewątpliwie najpiękniejszych części Gdyni – Orłowie przy ul. Architektów.

Projekt znajduje się w pierwszej linii zabudowy od ściany zieleni Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Ideą powstania projektu było stworzenie atrakcyjnego obiektu przyjaznego mieszkańcom i współgrającego z otaczającą go zielenią. Szczególny nacisk położono na takie aspekty jak bezpieczeństwo, walory przyrodnicze oraz komfort zamieszkania.

Apartament o powierzchni 89,57 m2 wyróżnia się funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń oraz indywidualny ogrodem o powierzchni 154,92 m2. To co, wyróżnia mieszkanie to strefa dzienna o powierzchni około 40 m2. Dzięki temu mieszkanie sprawia wrażenie zdecydowanie przestronnego i komfortowego. Dwie sypialnie, w których zaplanowano miejsce na duże szafy wnękowe. Apartament posiada dwie łazienki. Główną łazienka to powierzchnia 7,96 m2 w której masz możliwość zaaranżowania pokoju kąpielowego. W budynku znajdować się będzie komfortowa hala garażowa oraz strefa relaksu dla mieszkańców budynku.

Okolica z bardzo dobrą infrastrukturą i świetnym połączeniem z aglomeracją trójmiejską zarówno komunikacją własną jak i komunikacją miejską.

Dodatkowe dane:

CENA

1 110 688 zł

POWIERZCHNIA

89,57 m2

CENA ZA M2

12673.30 zł/m2

ilość pokoi

3

PIĘTRO/KONDYGNACJA

0/2

POWIERZCHNIA DZIAŁKI/OGRODU

155 m2

Skontaktuj się ze mną i poznaj tę nieruchomość!

ZAMKNIJ